Witamy na stronie Zespołu Szkół w Skrzyszowie
WAKACJE PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 01 July 2016 17:02
There are no translations available.

 

WAKACJE16

Minął kolejny rok szkolny pełen wrażeń oraz licznych sukcesów i rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Wykorzystajcie ten okres jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Życzymy wszystkim niezapomnianych przeżyć, udanych i bezpiecznych wakacji a we wrześniu powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Last Updated on Friday, 01 July 2016 17:06
 
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 PDF Print E-mail
Written by Aneta Witek   
Friday, 01 July 2016 16:40
There are no translations available.

finisz 16

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Skrzyszowie. Obecny rok szkolny zakończyło 270 uczniów SP i 127 GIM. Najpierw w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła odbyła się msza święta, a następnie na dziedzińcu szkoły zebrali się wszyscy uczniowie i nauczyciele. Tam pani Dyrektor wręczyła stypendia dla wyróżniających się uczniów, a wychowawcy wręczyli świadectwa z biało - czerwonym paskiem i nagrody książkowe za wysoką średnią ocen i stuprocentową frekwencję. Ważnym momentem tej uroczystości było pożegnanie pani Ireny Molenda - Popek, która przechodzi na emeryturę po 34 latach pracy zawodowej, z których 30 przepracowała w szkole w Skrzyszowie. Wyrażając swoją wdzięczności za wytrwałość w niesieniu daru nauki, za  każde dobro i  uśmiech,  uczniowie wierszem i piosenką podziękowali jej za wielki dar przekazywania wiedzy matematycznej połączony z życzliwością, ofiarnością, cierpliwością i spokojem.  Później wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami i odebrać świadectwa. A potem można już było z uśmiechem na twarzach zawołać radośnie: " WAKACJE!!!"

finisz 16 finisz 16 1

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Last Updated on Friday, 01 July 2016 16:49
 
Podręczniki w roku szkolnym 2016/2017 PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 27 June 2016 11:44
There are no translations available.

Informacje dotyczące podręczników na rok szkolny 2016/2017 znajdują się w zakładce: Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Last Updated on Monday, 11 July 2016 12:39
 
ABSOLWENCI GIMNAZJUM PDF Print E-mail
Written by Maryla Marcol   
Wednesday, 29 June 2016 07:18
There are no translations available.

tablo 16

24 czerwca 47 uczniów klas trzecich naszego gimnazjum zostało jego absolwentami. Już 22 czerwca po uroczystej mszy świętej spotkali się ze swoimi nauczycielami w Gminnym Ośrodku Kultury w Skrzyszowie na komersie. Wszystkim, którzy ich uczyli i wychowywali, przygotowując do drogi w dorosłość, podziękowali w rytmie "Mamma Mia".  W nawiązaniu do musicalu obejrzanego w teatrze Roma podczas majowej wycieczki do Warszawy zaśpiewali  kilka przebojów Abby z własnymi tekstami, które zrobiły na wszystkich odbiorcach ogromne wrażenie.  A po wszystkich podziękowaniach nadszedł czas na wspaniałą zabawę, w czasie której nie mogło oczywiście zabraknąć hitu "Mamma Mia".

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Last Updated on Sunday, 10 July 2016 19:39
Read more...
 
„Szkoło ma najdroższa zostaniesz w pamięci…” PDF Print E-mail
Written by Iwona Brudny, Mirela Zgrzędek   
Saturday, 25 June 2016 13:08
There are no translations available.

6pozegnanie 16

 

 

 

Pod takim hasłem 23 czerwca klasy szóste pożegnały swoją pierwszą szkołę. Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o 10.00 częścią oficjalną, podczas której szóstoklasiści przekazali swoim młodszym kolegom symbole szkolne, podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz przede wszystkim swoim rodzicom. Ponadto otrzymali z rąk Pani Dyrektor zasłużone nagrody. A później główni bohaterowie przedstawili kabaretowy program artystyczny, który niejednokrotnie wywoływał śmiech wśród zaproszonych gości.

GALERIA

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Last Updated on Saturday, 25 June 2016 14:39
 
 

 

godlo

bip logo pomn1 grad


Dzisiaj jest: Sobota
30 Lipca 2016
Imieniny obchodzą
Abdon, Julia, Julita, Ludmiła, Maryna,
Ubysław


Sześciolatek w szkole

6latekwszkole03

6latek w szkole6latekwszkoleankieta

 

 

URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

  • Bezpieczny internet
  • Centralna Komisja Egzaminacyjna
  • Szkoła bez przemocy
  • Rzecznik Praw Dziecka
  • Ośrodek Rozwoju Edukacji
  • Sześciolatek w szkole

Termomodernizacja

PULPIT02